Plot
Independent Plot in C V Raman Nagar, C V Raman Nagar
C V Raman Nagar
Listed on 5/13/2026
Supply Sale
Price
₹9,00,00,000
Size
2322 sq. ft.
Full Description
INVENTORY ANNOUNCEMENT
10. PB6381 | Meridian Park @ The Prestige City | Apartment | SBA 1665 sqft | Facing: East | ₹1.80 Cr | ₹10,810/sqft | 3 BHK + 3 T + 2 B | Sarjapura | https://acnonline.in/property/PB6381
For full details, visit: https://acnonline.in/properties
Contact: [Broker Name] | [Broker Phone Number]
For full details, visit: https://acnonline.in/properties
Contact: [Broker Name] | [Broker Phone Number]
Key Details
FacingWest
https://www.allbrokerlist.com/listing/Independent_Plot_in_C_V_Raman_Nagar_2322sqft_Plot_Siddharth_Gujrati24