Independent house
Independent House in Sahakara Nagar, Sahakara Nagar
Sahakara Nagar
Listed on 5/13/2026
Supply Sale
Price
₹7,29,00,000
Size
2430 sq. ft.
Full Description
INVENTORY ANNOUNCEMENT
9. PB6382 | Provident Botanico | Apartment | SBA 986 sqft | Facing: East | ₹1.17 Cr | ₹11,866/sqft | 2 BHK + 2 T + 1 B | Hoskote | https://acnonline.in/property/PB6382
For full details, visit: https://acnonline.in/properties
Contact: [Broker Name] - [Broker Phone Number]
For full details, visit: https://acnonline.in/properties
Contact: [Broker Name] - [Broker Phone Number]
Key Details
FacingNorth
https://www.allbrokerlist.com/listing/Independent_House_in_Sahakara_Nagar_2430sqft_Independent house_Siddharth_Gujrati67